Bitcoin
Bitcoin zbliża się do 200-tygodniowej średniej ruchomej

Bitcoin jest znacznie niższy, ponieważ inwestorzy w Celcius wstrzymują wypłaty w weekend, a dyrektor generalny Binance mówi teraz, że nastąpiło tymczasowe wstrzymanie wypłat bitcoinów z powodu „zablokowanej transakcji”. Mówią, że problem powinien zostać wkrótce naprawiony. MMMMMM>. Cena wynosi 24 042 USD w dół o -12,61% w ciągu dnia.

Patrząc na wykres tygodniowy, cena zbliża się do 200-tygodniowej średniej kroczącej na poziomie 22 372,60 USD. Cena nie jest notowana poniżej 200-tygodniowej średniej kroczącej od tygodnia 9 marca 2020 r. To było tuż przed rozpoczęciem pandemii. Pomimo spadku z maksimum wynoszącego około 69 000 USD, obecna cena jest nadal o około 525% wyższa od najniższego poziomu z marca 2020 r. Oczywiście każdy, kto dostał się w grudniu 2020 r. i był HODLing, wszyscy są na minusie.

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.