S&P 500 zyskał większe odstępy przy zwiększonej głośności. Analitycy Credit Suisse widzą możliwości dalszego wzmocnienia w szerszym zakresie konsolidacji.

OPÓR OBSERWOWANY POCZĄTKOWO NA 3902, POTEM 3946
„Pozytywny koniec zeszłego tygodnia spowodował, że luka S&P 500 wzrosła w związku z poprawą wolumenu, co dało zamknięcie powyżej krótkoterminowej 13-dniowej średniej wykładniczej. Powinno to wzmocnić zakres boczny z ostatnich kilku tygodni, z natychmiastowym ryzykiem głębszego powrotu do zdrowia w tym zakresie”.

„Opór jest początkowo widoczny na szczycie kanału trendu spadkowego od kwietnia do 3902, zamknięcie powyżej którego powinno otworzyć drogę do siły z powrotem do 3919, a następnie do szczytu z końca czerwca na 3946. ważna i trudniejsza cena, luka i średni opór z 63 dni obserwowany na poziomie 4010/19, który, jak się spodziewamy, pozostanie główną barierą”.

„Wsparcie jest początkowo widoczne na poziomie 3833, a następnie luka cenowa z piątkowego poranka na 3817/3790. Poniżej jest potrzebne, aby ponownie potwierdzić negatywne nastawienie w zakresie, a wsparcie widoczne jest następnie na 3732/22”.

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.