Moskwa. 24 czerwca. INTERFAX.RU – Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Paliw SA (TPK) zostało właścicielem 4F LLC, operatora usługi mobilnej do opłacania benzyny i oleju napędowego „Turbo”, wynika z danych Jednolitego Państwowego Rejestru Osób Prawnych.

Odpowiednie zmiany zostały wprowadzone w Jednolitym Państwowym Rejestrze Osób Prawnych 23 czerwca. TPK przejęło kontrolę nad 100% kapitałem zakładowym 4F.

Według systemu analitycznego SPARK-Interfax poprzednimi właścicielami firmy byli Gevork Sargsyan (udział 40%), Petrolcompany LLC (40%), Sferra LLC (10%) i Alexander Gil (10%).

Jak informuje oficjalna strona Turbo, usługa umożliwia zakup paliwa z góry na specjalne konto w aplikacji i zatankowanie go w dogodnym dla siebie czasie. Jest dostępny w Moskwie, Sankt Petersburgu, Krasnodarze, Jekaterynburgu, Niżnym Nowogrodzie, Jarosławiu, Twerze, Omsku i innych miastach; podłączone są do niego stacje benzynowe „Gazprom Nieft” i EKA.

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.