Moskwa. 25 czerwca. INTERFAX.RU – “Operator GTS Ukrainy” przyjął od “Gazpromu” w sobotę wniosek o tranzyt gazu w ilości 42,1 mln metrów sześciennych. m, według ukraińskiej firmy. Liczba w piątek wyniosła 42,1 mln metrów sześciennych. m.

Oficjalny przedstawiciel Gazpromu Siergiej Kuprijanow powiedział dziennikarzom: Gazprom dostarcza rosyjski gaz do tranzytu przez terytorium Ukrainy w ilości potwierdzonej przez stronę ukraińską przez Sudża GIS – 42,1 mln m sześc. mw dniu 25 czerwca. Wniosek o GIS „Sokhranovka” został odrzucony”.

OGTSU ogłosiło działanie siły wyższej w celu przyjęcia gazu do tranzytu przez stację GIS Sokhranovka, powołując się na fakt, że nie może sprawować kontroli operacyjnej i technologicznej nad tłocznią w Nowopskowie. „Gazprom” uważa, że ​​nie ma podstaw do działania siły wyższej, podobnie jak nie ma przeszkód do kontynuacji pracy w poprzednim trybie.

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.