W chwili pisania tego tekstu ADA/USD przekracza nieco poziom 51 centów. Cardano pozostaje szalenie szybko poruszającą się kryptowalutą. Każdy spekulant rozważający jego przedział cenowy i uczestnictwo musi być w stanie wykorzystać wszystkie swoje umiejętności zarządzania ryzykiem , aby upewnić się, że jest przygotowany na prędkość ADA/USD. Wczoraj powstał niski poziom prawie 44 i pół centa.

Podczas gdy Cardano z pewnością pozostaje w długoterminowej bitwie przez przeciwne wiatry wynikające z silnego trendu spadkowego , ADA/USD od czasu do czasu jest w stanie wytworzyć niewielkie odwrócenia w górę.   ADA/USD zbliża się do długoterminowych minimów, a wartości z początku lutego 2021 r. są wyraźnie widoczne. W ciągu ostatnich kilku dni Cardano flirtował ze znakami 43 i pół centa, ale ADA/USD nie odnotował jeszcze spadku cen ze stycznia 2021 r., gdzie ceny takie jak 33 centy można zobaczyć na wykresach długoterminowych.

Jednak ta zdolność do utrzymania się powyżej poziomu cen ze stycznia 2021 r. może być w rzeczywistości sygnałem ostrzegawczym.  Sceptyczni traderzy, którzy mają gust i przekonanie, że w najbliższym czasie pojawi się więcej zniżkowych akcji cenowych, mogą patrzeć na obecną cenę ADA/USD i postrzegać ją jako potencjalny punkt zapłonu dla sprzedaży pozycji. Opór znajduje się obecnie w pobliżu wskaźnika 52 i ćwierć centa. Jeśli poziomu 52 centów nie da się przekroczyć w krótkim okresie, a szeroki rynek kryptowalut przyjmie kolejny spadek, ADA/USD z pewnością może w mgnieniu oka dążyć do niższych głębokości.

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.