Rynek Solana nieco się cofnął podczas czwartkowej sesji handlowej, ponieważ nadal obserwujemy spadek ogólnego trendu na rynku. Rynek Solany wydaje się być przyciągany do poziomu 30 USD, ale kiedy spojrzysz na wsparcie i opór na wykresach długoterminowych, zauważysz, że poziom 50 USD był oporem, tak jak wcześniej poziom 20 USD był ważny pod spodem.

Rynek Solana zanurkował z resztą rynków kryptowalut, dlatego myślę, że musisz przyjrzeć się większym monetom, aby określić, dokąd zmierza ten rynek. W tym momencie większość instytucjonalnych pieniędzy nie dba o te inne mniejsze projekty, niezależnie od tego, czy są szybsze czy wolniejsze niż Ethereum, jest całkowicie nieistotne. Tak, Solana jest głównym graczem w ulepszaniu kryptowalut, ale pod koniec dnia nie ma zbyt wiele możliwości inwestowania.

Jeśli nadal będziemy schodzić niżej, spodziewałbym się, że poziom 20 USD powinien być wart uwagi, ponieważ jeśli spadniemy poniżej, ich Solana się rozpadnie. W tym momencie spodziewałbym się, że rynek będzie się kręcił i bardzo niskie liczby i zabijał czas, dopóki reszta krypto nie będzie mogła się rozwijać.

Gdyby tak było, zwróć szczególną uwagę na ekosystem Solana i wszystkie wiadomości z niego płynące. W końcu jest to rynek, który potrzebuje jakiejś dobrej wiadomości, a dodatkowo jesteśmy w sytuacji, w której wiele rynków kryptowalut może zniknąć na stałe. Będzie to sprowadzać się do tego, czy sieć jest w tym momencie opłacalna z punktu widzenia przypadku użycia. Lata łatwych i tanich pieniędzy napływających na rynek już minęły, dlatego kryptowaluta będzie musiała żyć samodzielnie. Trudno sobie wyobrazić, że kryptowaluta nagle wzrośnie bez pewnej ilości dobrych wiadomości i wykorzystania w prawdziwym życiu. Szczerze mówiąc, większość kryptowalut to rozwiązanie, które szuka problemu i wkrótce zobaczymy, że 90% sieci i monet zniknie. Niekoniecznie oznacza to, że Solana ma kłopoty, ale jest dużo kryptowalut.Dopóki tak ma być, najlepszą rzeczą, jaka może się przydarzyć Solanie, jest pozbycie się części martwego ciężaru w świecie kryptowalut.

Wykres Solany

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.