Kiedy spojrzysz na ten wykres, nie ma w tym absolutnie nic dobrego i na pewno wygląda na to, że jakikolwiek wzrost w tym momencie jest czymś, co powinno być sprzedane, chyba że możemy znacznie przebić się powyżej 50-dniowej EMA. Biorąc to pod uwagę, jednym z największych obecnie tematów w kryptowalutach jest to, że wiele ekosystemów zbankrutuje. Nie jestem pewien, czy ten będzie, a szczerze mówiąc podoba mi się pomysł na to, ale fakt, że jest on zależny od Chińczyków, budzi zaniepokojenie wielu ludzi i bardziej prawdopodobne jest, że pojawi się jakiś rodzaj konkurenta, który powoduje główne problemy.

Kiedy patrzysz na ten wykres, prawie niemożliwe jest wyobrażenie sobie scenariusza, w którym należy go kupić, chyba że masz umiejętność trzymania się monet i czekania latami. Właściwie mogę to powiedzieć o wielu różnych rynkach iw tym momencie myślę, że masz dużo czasu, aby cokolwiek zbudować. W rzeczywistości można zarobić dużo pieniędzy, jeśli się odwrócimy, ale jak powtarzam w przypadku większości tych rynków, musisz być przygotowany na utratę wszystkich swoich pieniędzy. Właśnie dlatego możesz budować trochę pozycji na raz i być bardzo cierpliwym. I tak nigdy nie powinieneś wkładać więcej pieniędzy, niż jesteś gotów stracić na rynkach, ale w tej chwili jest to szczególnie prawdziwe w przypadku kryptowalut.

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.