Poziom 1800 dolarów wydaje się być kluczowy i tak długo, jak możemy powiedzieć powyżej, ma całkiem sens, że zobaczymy kupujących chętnych do wejścia i wybrania tego rynku, wydaje mi się, że jesteśmy gotowi próbuję przebić się do góry, ale myślę, że musisz poczekać na cofnięcia, aby uzyskać trochę wartości . Złoto zwykle radzi sobie dobrze w czasach niepokoju i myślę, że możemy zobaczyć, jak kupujący wchodzą na ten rynek. Jednak w krótkim terminie spodziewałbym się dużej zmienności, dlatego nie wskakiwałbym z dużą pozycją. W rzeczywistości budowałbym pozycję powoli, w miarę jak się układało, uznając, że zmienność będzie się pogarszać, prawdopodobnie nie poprawiać.

Ostatecznie jest to rynek, który jeśli zdoła wybić się powyżej poziomu 1880 USD, prawdopodobnie nadal będziemy przechodzić do poziomu 1900 USD, a następnie poziomu 2000 USD. Powiedziawszy to, musielibyśmy zobaczyć dość drastyczne spadki stóp procentowych lub jedwabny szok finansowy, aby sprawy potoczyły się w tym kierunku. Gdybyśmy mieli spaść poniżej poziomu 1800 USD, moglibyśmy zobaczyć wiele negatywnych skutków na tym rynku, spychając go do poziomu 1750 USD, a następnie poziomu 1700 USD. W tym momencie wydaje się, że jedyną rzeczą, której ludzie chcą, jest dolar amerykański w tego typu środowisku.

By Michał Kawalec

Absolwent Wydziału Finansów na kierunku Finanse i Rachunkowość, w trakcie studiów magisterskich Rynki Finansowe, ze specjalności Doradztwo Inwestycyjne. Z rynkiem walutowym związany jest od kilku lat. Zwolennik analizy technicznej, specjalizuje się w geometrii rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.