50 – dniowa EMA wynosi około 21 000 $ i rośnie, więc może to być dynamiczne wsparcie dla każdego rodzaju cofnięcia. Bitcoin trochę odrodził się w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale jest co najmniej niestabilny. W rzeczywistości wygląda to prawie tak, jakbyśmy starali się stworzyć jakiś rodzaj wzoru bazowego, więc chociaż jest to bycze w swojej intencji, nie musi to koniecznie oznaczać, że otrzymamy jakiś rodzaj dużego rajdu. Możliwe, że jesteśmy w fazie poważnej akumulacji, ale okaże się, czy tak się stanie. W końcu Bitcoin jest dość daleko w spektrum apetytu na ryzyko, a apetyt na ryzyko jest obecnie dość powszechny.W tym środowisku trudno zaryzykować duże pieniądze na jednym konkretnym aktywie, nie mówiąc już o czymś z profilem zmienności Bitcoina.

Jeśli od tego momentu się załamiemy, poziom 20 000 $ będzie kluczowym wsparciem. Przebicie się przez to może być sporym ciosem dla handlowców Bitcoin, być może sprawić, że będą się szarpać i rozpocząć kolejną falę niższą. Niekoniecznie będzie to łatwy ruch lub transakcja, aby wyjść poza nią, ale sądzę, że po odpowiednim czasie jest to rynek, który będzie musiał wykonać większy ruch. Jeśli to rozwiążemy, twoim celem może być 12.000 dolarów. Jeśli stąd wyjdziemy, poziom 28 000 $ będzie początkiem znacznego oporu, który rozciąga się do poziomu 32 000 $.

Przebicie powyżej poziomu 32 000 USD pozwala na długoterminowy ruch, być może do poziomu 40 000 USD. Nie wydaje mi się, żeby miało to nastąpić w najbliższym czasie, ale jeśli tak się stanie, wszystko, co możesz zrobić, to śledzić rynek, ponieważ pod koniec dnia cena jest wszystkim.